Fijn maar wel voor het laatst
De vakantie zit erop. Heel fijn samen te gaan met onze jongste zoon, wel voor de laatste keer is mijn inschatting, want het was te uitputtend voor hem. Hij heeft alles gegeven en de tijd met de kleinkinderen vond hij prachtig, maar de nukken van kleine kinderen was teveel voor hem.
Wel heb ik hem aan de rollator gekregen maar niet van harte. Anders hadden we bepaalde uitjes niet kunnen doen dus dan toch maar.
Nu thuis valt hij meteen in slaap en merk ik dat het voor mij ook pittig was. Vreemde bedden, alert blijven in de nachten want hij was de weg regelmatig kwijt, we lieten lampen branden maar het blijft een vreemd huis.
Het was een fijne week met herinneringen maken, en dat is ook gebeurd. Nu weer tot de orde van de dag.
0 reacties
Wanneer je bent ingelogd kun je alle reacties lezen en zelf reageren.
Bekijk 0 reactiesLog in of maak een account aan.