Elkaar ontmoeten

De bezoekers van het Café kunnen elkaar ontmoeten in een open en gemoedelijke sfeer, onder het genot van een kopje koffie of thee. Het kan fijn zijn om ervaringen en tips uit te wisselen. En te ontdekken dat je niet de enige bent die leeft met Parkinson.
Er wordt ongeveer zes keer per jaar een Parkinson Café georganiseerd, afwisselend in Appingedam en in Winschoten. Vaak is er een gastspreker over een relevant thema. We zorgen er altijd voor dat er genoeg ruimte is om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan. Soms organiseren we ook een leuke activiteit, een uitstapje of een borrel.

Wanneer?

Hou de agenda op deze website in de gaten voor de actuele planning van de Parkinson Cafés.
De Cafés zijn meestal op een vrijdagmiddag van 14:00 tot 16:00 uur. 

De toegang is gratis (tenzij anders vermeld). 

Het is fijn als u zich voor een bijeenkomst even aanmeldt via info@parkinsoncafe-eemsdelta.nl zodat we rekening kunnen houden met het aantal bezoekers.

Waar?

De Cafés zijn afwisselend in Appingedam en Winschoten. 

Gebouw Cadanz Welzijn (ASWA)
Burgemeester Klauckelaan 16 
9902 KZ Appingedam

Verpleeghuis Old Wolde
Blijhamsterweg 45
9673 XB Winschoten

Er is op beide locaties voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt. 

Stichting Parkinson.nl is niet verantwoordelijk voor de inhoud van deze activiteit. 

Aanmelden

Aanmelden en meer informatie